kılavuz

Sony BDV-N590 özellikler

Sony BDV-N590
7.8 · 1
Sony BDV-N590 özellikler, fiyatlar, ürün görselleri ve videoları.

Sony BDV-N590 özellikler

Aşağıda, Sony BDV-N590 ürününün teknik özelliklerini ve kılavuz özelliklerini bulacaksınız.

Genel
Marka Sony
Model BDV-N590
Ürün Ev sinema seti
EAN 4905524819113, 4905524819120, 5013493225220
Dil İngilizce
Dosya tipi PDF
Optik sürücü
Optik sürücü tipi Blu-Ray oynatıcı
Desteklenen disk tipleri BD,CD,DVD
Optik disk sayısı 1 Diskler
Yükleme mekanizması Yuva
Playback disk formatı Blu-Ray audio,Blu-Ray video,CD audio,CD video,SACD
Diğer özellikler
Dahili sabit disk Hayir
İnternet TV Evet
Apple docking uyumluluğu iPhone,iPod
Desteklenen resim formatları GIF,JPG,PNG
Ekran koruma fonksiyonu Evet
Entegre TV ayarlayıcı Hayir
Depolama birimi
Entegre kart okuyucu Hayir
Video
3D uyumu Evet
Desteklenen video formatları AVCHD,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,WMV9,XVID
Full HD Evet
Ses
RMS dereceli güç 1000 W
Ses çıkış kanalı sayısı 5.1 kanallar
Gömme ses dekoderleri Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Pro Logic,Dolby TrueHD,DSD,DTS,DTS 96/24,DTS-ES (Matrix 6.1)
Desteklenen ses formatları AAC,LPCM,MP2,MP3,WMA
Ses geliştirme teknolojisi Evet
Audio Return Channel (ARC) Evet
Radyo
FM radyo Evet
Desteklenen bantlar FM
RDS ayarlayıcı içinde Evet
Önceden ayarlı istasyon sayısı 20
Derin bas hoparlör
Kablosuz derin bas hoparlör Hayir
Teknik detaylar
Ürün rengi Siyah
Karaoke Hayir
Desteklenen dosya sistemleri FAT32,NTFS
Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikalı Evet
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi Evet
Paket içeriği
Uzaktan kumanda Evet
Yönetim özellikleri
Uyku zamanlayıcı Evet
Bağlantı
HDMI içeride 2
HDMI çıkışlarının sayısı 1
SCART girişi sayısı 0
USB girişi sayısı 2
Bileşken video (YPbPr/YCbCr) girişi 0
Video bileşeni çıkışı (YPbPr/YCbCr) 0
Birleşik video içinde 0
Birleşik video çıkışı 1
S-video çıkışı 0
Dijital ses eşekseni 0
Dijital ses optik girişi 1
Dijital optik ses çıkışı 0
Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı 1
Dijital eşeksenli ses çıkışı 0
USB versiyonu 2.0
Ağırlık & boyutlar
Ana ünite boyutları (GxDxY) 460 x 226 x 74 mm
Ana ünite ağırlığı 3500 g
Ön hoparlör boyutları (G x D xY) 98 x 91 x 255 mm
Ön hoparlör ağırlığı 600 g
Merkezi hoparlör boyutları (GxDxY) 331 x 57 x 59 mm
Merkez hoparlör ağırlığı 500 g
Uydu hoparlör boyutu (GxDxY) 98 x 91 x 255 mm
Uydu hoparlör ağırlığı 600 g
Derin bas hoparlör boyutları (GxDxY) 191 x 376 x 326 mm
Subwoofer ağırlığı 5600 g
Enerji yönetimi
Otomatik güç kapalı Evet
Yan hoparlörler
Kablosuz uydu hoparkörleri -
Daha net ses ve görüntü ile Ev Sinema Sisteminizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın


Sinema gibi odayı dolduran ses: 1000 Watt amplifikatör ve Blu-ray Disc™ ile DVD'en 10 kat daha iyi ses çıkışına sahip olun, kendinizi filmin bir parçası haline getirin..

DVD'den 10 kat daha kaliteli ses: DVD'den 10 kat daha kaliteli ses çıkışıyla hareketli sahnelere enerji katın, fısıltıları bile net bir şekilde duyun..

DVD'den 5 kat daha iyi görüntü: Her rengi, her tonu ve her detayı DVD'den 5 kat daha fazla netlikte görün..

Çevrimiçi filmleri ve TV yayınlarını HD kalitesinde izleyin: Hangi kaynaktan olursa olsun, sinema kalitesinde görüntü. Düşük kaliteli internet filmleri ve TV programları, HD kalitesine yaklaştırılıyor..

3D ile siz de hareketin parçası olun: 3D ile film deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın..

HD kalitesine yakın DVD'ler: Eski filmlerinize canlılık katın: Blu-ray Disc™ Oynatıcılarımız sadece DVD'leri HD kalitesine yaklaştırır..

Dahili Wi-Fi® ile karmaşaya son verin: Dahili Wi-Fi® ile odanızda kablo karmaşası yaratmadan internet ve bilgisayar içeriklerini izleyin..

İnternetten isteğe bağlı eğlence*: Kaçırılan TV programlarını izleme hizmeti, YouTube™, uygulamalar ve daha fazlasını kullanarak videolar, spor karşılaşmaları ve sayısız web içeriklerini doğrudan internetten yayınlayın..

Oyun, spor, haber ve daha fazlası için uygulamalar: Sony Entertainment Network üzerinden hava durumu, haber ve çevrimiçi oyun uygulamaları edinin..

Müzik ve film dosyalarını kablosuz olarak paylaşın: Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları, TV programlarını ve diğer ortam dosyalarını yayınlayın.

USB üzerinden içeriklere erişin: İki USB bağlantı noktası, film ve müzikleri doğrudan Memory Stick™ kartlardan, bilgisayarlardan veya sabit disklerden izlemenize ve dinlemenize olanak sağlar..

Yüksek güçlü, düşük enerji tüketen hoparlörler: Magnetic Fluid hoparlörler daha az enerji tüketimiyle daha saf ve daha gerçekçi ses çıkışı sağlarlar..

Mükemmel hoparlör kurulumuna otomatik olarak sahip olun: Odanızın boyutu ne olursa olsun, otomatik kalibrasyon sistemimiz subwoofer dahil olmak üzere hoparlörlerin kurulumunu, yatay ve dikey konumlandırma ile en yüksek performansı verecek şekilde gerçekleştirir..

iPod veya iPhone'unuzu bağlayın: Dijital müziklerinizi Hi-Fi sesle dinleyin. iPod ürününüzü yuvaya takın ve Ev Sineması sisteminizden dinleyin..

Basit bir gezinme yöntemiyle aradığınızı daha hızlı bulun: Menüde sezgisel simgeler ve izlenmesi kolay bir 'ağaç görünümü' sistemi kullanılır.

Ne izlerseniz izleyin, en iyi ses ayarlarına geçin: Stadyumdaki tezahüratlara siz de eşlik edin veya bir kovalama sahnesinin heyecanına kapılın. Film, spor ve canlı yayın olmak gibi beş ses modundan birini seçin..

Her efekti her yönden duyun: En yeni hoparlörlerimiz, surround ses özelliğini aşarak aynı sinema gibi 3D ses efektleri verirler..

MP3'lerinizi CD kalitesine yakın bir sesle dinleyin: Yerleşik ses iyileştirici ile MP3'lerinizi veya çevrimiçi müzikleri daha net dinleyin..

Ses düzeyindeki ani yükselmelere son: Ses düzeyindeki ani yükselmeler otomatik olarak eşitlenerek sesin her zaman konforlu bir şekilde duyulması sağlanır. Özellikle sesin yüksek olduğu reklam kuşağı için idealdir..

En son ses codec'leri ile net bir ses elde edin: Ev Sineması Sistemi Dolby® TrueHD ve Dolby® Digital Plus, DTS® HD Yüksek Çözünürlüklü Ses ve DTS® HD Master Audio codec'lerini destekler..

Filmler hemen başlasın: Diskin yüklenmesini beklemeye son; Hızlı Başlatma ile filmler hemen başlasın..

Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanın: Media Remote uygulamasını indirin ve iPhone, Android™ telefon veya tablet ürününüzü uzaktan kumanda veya internette gezinmek için fare olarak kullanın..

Akıllı telefonunuzdaki müzik ve videoları özgürleştirin: Müzik, fotoğraf ve video gibi içerikleri akıllı telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan kablosuz olarak televizyonunuza gönderin ve büyük ekran karşısında keyif yapın..

Akıllı telefonunuzdan TV'ye web sayfaları gönderin: İnternette gezinin, görüntülediğiniz sayfayı akıllı telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza ‘atın’ ve sonra tekrar büyük ekrana gönderin..

Filmler ve müzikler hakkında bilgiler edinin: Yönetmenin veya söz yazarının adını mı merak ediyorsunuz? Tek düğmeye dokunarak filmler veya müzikler hakkında daha fazla bilgi edinin..

İnternette gezinmek için TV'nizi kullanın: TV'nizde metin ve fotoğrafa dayalı internet sayfalarında gezinme keyfini yaşayın..

Evinizin dört bir yanında müziğinizi paylaşın: HomeShare uygulaması bulunan akıllı telefonunuzu kullanarak istediğiniz odaya müzik yayını yapın..